JURIS

Ir dzirdēti nostāsti, ka Jura meistarību uz Liepāju steidz nobaudīt cilvēki no malu malām. Ar pāris atslēgas vārdu palīdzību, viņš pārsteigs pat vislielāko skeptiķi un ļaus nokļūt pavisam citā dzērienu baudīšanas pieredzē. Ne velti viņa vārds šajā sfērā ir pazīstams un cienīts jau piecpadsmit gadus.

Priecājamies, ka pēdējos piecus gadus Juri varam saukt par Liepājnieku, jo viņš šajā pilsētā, ar savu darba stilu un kvalitāti, ir ienesi pavisam citas garšas un sajūtas.

Ja ejot pa Liepājas parku, jūs redzat manāmi nogurušus cilvēkus ar sārtiem vaigiem, tad visticamāk tikko ir noticis treniņš Jura vadībā. Aktīvs dzīvesveids viņam nav svešs un brīvais laiks nereti tiek pavadīts stadionā vai tenisa kortos. Par aktivitāti un kustīgumu noteikti parūpēsies arī Jura mazā meitiņa, kas ar savu smaidu jau tagad ir paspējusi iekarot kolēģu, draugu un paziņu sirdis.

Ja kādreiz šaubieties par kāda dzēriena nosaukumu vai garšas niansēm, nekautrējieties un jautājiet Jurim, jo viņš ne tikai pastāstīs galveno informāciju, bet arī padalīsies savās pieredzēs. Viņš vienmēr eksperimentē un pēta jaunākos produktus, lai klientiem katra viesošanās reize būtu kā pirmā.

OZIS

Ja jūs Julianas pagalmā vēl neesat satikuši Ozi, tad visdrīzāk jūs nebijāt pareizajā pagalmā, jo šī cilvēka enerģiju varētu sajust pat no kādas Īlona Maska raķetes un te pat nav runa par viņa ievērojamiem auguma parametriem.

No Riharda būtības staro pozitīvs lādiņš, tāpēc ap viņu vienmēr pulcējas draugu un paziņu bariņš, ar kuriem kopā pavadīt laiskas brīvdienas pludmalē vai kopīgi doties dažādos piedzīvojumos. Mēs visi zinām, ka Liepāju dēvē par vēja pilsētu, bet ļoti iespējams, ka pēkšņā vēja plūsma, kas Tevi pārsteidza, nāca no garām braucošā Ozīša, jo riteņbraukšana ir viens no viņa ikdienas hobijiem.

Nav neviens kokteilis, kas Rihardam būtu par sarežģītu, jo viņam ir liela degsme pret izvēlēto profesiju un interese visu laiku attīstīties. Pēdējo piecu gadu laikā, kopš viņš strādā šajā sfērā, viņa prasmes nav palikušas nepamanītas un katram viesim noteikti atrastos kāds kompliments, ko izteikt par gardo dzērienu vai mūziku, kas neļauj ilgi deldēt terases dīvānus.

Neesi pārsteigts, ja kādu dienu, kādā mūzikas straumēšanas platformā redzēsi Riharda jauno DJ vārdu, jo viņa spridzinošās mūzikas ‘playlistes’ nevienu neatstās vienaldzīgu!

RAIVIS

Raivis no pirmā acu uzmetiena varētu šķist, kā varonis kādā Tarantīno filmā. Nopietnu skatienu, nosvērts un pirmajā iepazīšanās reizē vēl neparāda savu patieso būtību. Ja Tu nenobīsies un ļausies kādai sadzīviskai sarunai pie bāra letes, sapratīsi, ka aiz tumšajām acīm un staltās stājas patiesība slēpjas absolūts cilvēkmīlis, kurš Tev katru nākamo satikšanās reizi veltīs patiesu smaidu un kādu sulīgu joku. Bet uzmanies, Raivim neviena tēma nav ‘tabu’ un par katru sarunas tematu viņam noteikti būs savs personīgais viedoklis.

   Paralēli darbam Woodstock bārā, Raivis var lepoties ar diviem enerģijas pilniem bērniem, kas daļu savas harizmas noteikti ir pārmantojuši no tēta un nākotnē noteikti kļūs par tik pat labiem sarunu biedriem.

   Ja viņš aiz bāra nejauc Tev kādu īpašu kokteili, tad visdrīzāk atradīsi viņu skatoties kādu aktuālu sporta spēli vai pavadot laiku ar ģimeni.

   Pludmalē vari viņu nemeklēt, jo vairāk par saldu dzirkstošo vīnu viņam nepatīk smiltis un saule. Kaut arī visdrīzāk, arī tas viņam netraucēs, ja apkārt būs lieliska kompānija!


Ritvars

Mīkla. Kas ātri pārvietojas, prot stresa situācijās žonglēt ar glāzēm un iepriecina kad straujiem soļiem tuvojas Tavā virzienā?

Precīzi - Ritvars! Woodstock komandā ir no pašiem sākumiem un savus darba ātrumus ne brīdi nav pazaudējis. Pat karstākajā ballītes punktā nezaudēs modrību un profesionāli apkalpos katru nākamo klientu. 

Savu pieredzi guvis arī citos Liepājas bāros un tas noteikti ir jūtams viņa darbībā. Ja kādreiz gribi iepriecināt Ritvaru, tad bārā jautā pēc Cuba Libre un fonā palūdz kādu Qeen dziesmu!

Brīvajā laikā viņš labprāt spēlē video spēles un brauc ar velosipēdu, kas ļauj uzņemt ekstra enerģiju vakara cēlienam bārā. Viņš ir neatņemama komandas sastāvdaļa!